KALICI MAKYAJ MALZEMELERİ
 
29-04-2006
 
 

PROTEZ TIRNAK MALZEMELERİ

PROTEZ TIRNAK

 

 

 

 

 

 

 
 
3-04-2006
 
 


kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj resimleri, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj dövme, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj fırsat, kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş

----------------------------

 

 

 

 

 

 

 


Mithatpaşa cad. No:580/A 35280 Mektupçu-İZMİR Tel:0-232-4892541


 
     
Laser Kozmetik ve Bilgisayar Türkiyeye Getirdirdiği Teknolojik ürünlerin Tek ve Genel yetkili satıcısıdır.Ürünlerimizin çoğu avrupa standartlarınca CE belgeli ve Disribütörlüğünü yaptığı ürünlerdir.Kısa sürede yaptığı ataklarla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.Sizlerinde yardımı ile gelecek yıllarda bir çok alanda faaliyetlerini genişletecek ve yoluna devam edecektir bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

PROTEZ TIRNAK

PROTEZ TIRNAK MALZEMELERİ

PROTEZ TIRNAK NEDİR? PROTEZ TIRNAK NEDİR
Tüm dünyada iki tip: Jel ve Akrilik uygulama vardır. Biz Pronails olarak Avrupa'da çok tercih edilen Jel Sistem uygulamaktayız. Jel sistem, Pronails Akademilerde eğitim almış uzmanlar tarafından dogru bir şekilde uygulanır. Doğru bir uygulama, estetikle birlikte sağlıklı ürünleri sunarak tırnaklarınızı kalıcı ve sağlıklı güzelliğe kavuşturur. Protez tırnak uygulamamız en çok Tırnak Yeme , Tırnaklarda Şekil Bozukluğu, Tırnakta Sararma, Tırnak Çizgileri, Tırnakta kırılmalar ve Soyulan Tırnaklara estetik görünüm kazandırmak için uygulanan sistemdir. Jel sistemde ilk uygulama 2 saat sürmekte ve yaklaşık 3-4 haftalık periodla bakımı yapılır. Merak edilen sorulardan ilki protez tırnağın nasıl uygulandığıdır. Protez iki şekilde uygulanır tırnağa özel tipleri (tırnakları) tırnağınızın 1/3 itibaren yapıştırılıp istediğiniz boy ve şekle getirildikten sonra takılan tırnağın üstü törpü ile matlaştırılır ya da Jel ile Tırnak formu kullanılarak ile uzatılıp güçlendirlendirilir. Jel ile kaplanıp tekrar şekil verilip üst yüzey törpülenerek tırnak formuna uygun hale getirilir ve parlatılır. Tırnak etlerine besleyeci yağ sürülüp işlem bitirilir. Protez tırnak bayanlara uygulandığı gibi tırnakları ile sorun yaşayan veya sürekli olarak bakımlı görünmek isteyen erkeklere de uygulanabilir.

PROTEZ TIRNAK KİMLERE UYGULANMAZ
Başta mantar, psöriazis (sedef hastalığı), tırnak boşalması gibi dermatolojik tedavi gerektiren kişilerde uygulanmamalıdır. Tırnak hastalıkları hekim kontrolünde tedavi edilmeli, tedavi sonrası meydana gelen deformasyonlara hekim izni alındıktan sonra Protez Tırnak uygulaması yapılabilinir.

PROTEZ TIRNAK KİMLERE UYGULANIR
Tırnak yeme alışkanlığı olan ve bu problemden kurtulamayan kişiler Elleriyle çok fazla iş yapan kişiler Tırnak yapısı hassas olanlar ve sürekli kırılma, çatlama, pürüzlü yüzey gibi tırnak problemi yaşayanlar. Zamanı kısıtlı olup uzun süre mükemmel bakımlı tırnaklara sahip olmak isteyen kişilere Tırnakları ile çalışan Müzisyenlere Yoğun iş temposunda çalışan herkese ve her zaman bakımlı ve şık tırnaklarla dolaşmak isteyen tüm kişiler için eşsiz bir uygulamadır.

PROTEZ TIRNAK JEL SİSTEM
Işık altında sertleşen maddelerin kullanıldığı protez tırnak sistemine "jel sistem" adı verilir. Jel sistemde tırnağın üzerine sürülen jel karışımında, UV lamba kullanılarak sertleşme sağlanılır. Tırnak yapımında kullanılan jeller üç aşamada sonlandırılır. İlk uygulanan jelin içeriğinde tutucu özelliği olan maddeler bulunur. İkinci aşamada kullanılan jel tırnağa şekil vermeye yarar ve ilk jele oranla daha koyu bir kıvama sahiptir. Üçüncü aşamada kullanılan jel ise daha ince ve akışkandır. Tırnağa doğal bir parlaklık verir. Tırnak şekillendirici jelden sonra veya parlaklık veren jel yerine kullanılabilen renkli jeller sayesinde sürekli oje degistirmek istemeyenler ve ojelerinin atmasından şikayet edenler oldukca rahat etmektedir. Renkli jeller son aşamada kullanıldığından, üzerine tekrar parlak jel uygulanmasına gerek kalmamaktadır. Bakımlar sırasında ise jelin rengi arzu edilen başka bir renk jel ile değiştirilebilmektedir.

PROTEZ TIRNAK UYGULAMASI DOĞAL TIRNAĞA ZARAR VERİR Mİ?
Protez Tırnak Profesyonel salonlarda uzman kişiler tarafından uygun malzemeler kullanarak yapıldığında tırnaklarınızın zarar görmesi diye birşey söz konusu olamaz. Aksine üzerinde koruyucu bir malzeme olduğu için tırnaklar daha kolay ve çok daha sağlıklı uzar. Tırnağın havasız kalması diye bir şey de söz konusu değildir. Protez tırnak uygulaması esnasında tırnak dibindeki canlı bölge dikkate alınarak uygulama yapılır. Uygulama sırasında tırnak dibi ve eti arasında gözle görülmeyecek kadar bir boşluk kalır ve tırnak rahat ve sağlıklı olarak uzamaya devam eder.

PROTEZ TIRNAK GÖRÜNÜMÜ VE SAĞLAMLIĞI NASILDIR?
Protez Tırnak çok doğal görünmekle birlikte tırnak ile bütünleştiği için rahat kullanılır. Kendi tırnağınızdan en az 40 kat daha güçlüdür. Doğal tırnağınızla yapmaya bile cesaret edemeyeceğiniz durumlar karşısındaki performansına siz de şaşıracaksınız. Düşünüldüğü gibi narin hemen kırılabilecek bir ürün değildir. Aksine protez tırnak ile çok sağlam ve muntazam tırnaklara sahip olursunuz.

PROTEZ TIRNAĞIN KULLANIM SÜRESİ NE KADARDIR?
Protez tırnağınızın bakım zamanlarını geçirmediğiniz ve bakımlarına düzenli devam ettiğiniz sürece herhangi bir zaman kısıtlaması söz konusu değildir. Dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Sizin isteğinize göre 6 ay sonra bir yenileme işlemi yapılabilir.

PROTEZ TIRNAKTA DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN ŞEYLER
Protez tırnağınızın oje temizliğini özel asetonsuz silici kullanarak yapmanız gerekmektedir. Tırnak makası ve metal törpü asla kullanılmamalıdır. Protez tırnağınızda yapılması gereken düzeltmeyi kağıt törpü ile yapmalısınız. Ayrıca tiner ve benzeri kimyasallarla temas etmemelidir. Bunların dışında günlük hayatınızda diğer işlerinizi hiçbir kısıtlama olmaksızın gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

 

protez tırnak, tırnakcenter, jel tırnak, akrilik tırnak, tırnak malzemeleri, protez tırnak malzemeleri, kalıcı oje, simli dövme ve niceleri....

PROTEZ TIRNAK MALZEMELERİ SATIŞI İÇİN TIKLAYIN

protez tırnak törpüleri ve malzemeleri

BİZİ FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN