Power shoes, zıplama ayakkabılar bölümümüze hoş geldiniz.
 
29-04-2006
 
 

Power Shoes dünya çapında çok yenibir akım ve gençlerin gerçekten ilgisini çeken bu spor ve eğlence ayakkabıları artık Laser Bilgisayar güvencesi ile türkiyede.

Bu ayakkabılarla çokdaha yükseklere sıçraya bilirsiniz.

 

 


MODELLER


JY-ES1002


JY-ES1005.


JY-ES1006

 

 

 

 

 
 
3-04-2006
 
 


Sitemizden bizlere 7/24 saat ulaşa bilir sorun ve dileklerinizi bize ilete bilirsiniz çok yakında online iletişim formunuda işleme koyacağız müşterilerimizin kendi aralarında irtibatı sağlıyarak aldıkları ürünler hakkında bilgi paylaşımını sağlamaya calışacağız.
----------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

 


Mithatpaşa cad. No:580/A 35280 Mektupçu-İZMİR Tel:0-232-4892541


 
     
Laser Bilgisayar Türkiyeye Getirdirdiği Teknolojik ürünlerin Tek ve Genel yetkili satıcısıdır.Ürünlerimizin çoğu avrupa standartlarınca CE belgeli ve Disribütörlüğünü yaptığı ürünlerdir.Kısa sürede yaptığı ataklarla siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır.Sizlerinde yardımı ile gelecek yıllarda bir çok alanda faaliyetlerini genişletecek ve yoluna devam edecektir bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ LASER'DEN
YEPYENİ BİR AKIM DAHA POWER SHOES!!!

Teknik Özellikler :

Fazla söze gerek yok ayaklarınıza taktığınız bu aletlerle havalara uçacaksınız türkiyede satışı olmayan bu aleti çok yeni bir üründür.Çok eğlenceli,sportik ve zevkli olan bu ayakkabılar hedeflerinizi yükseltecektir.

Çeşitli organizasyonlarda, eğlencelerde kullana bileceğiniz power shoesler aynızamanda arkadaşlarınızla özgürlüğünüzün çitasını yükseltecektir.

 

Bu fiyatlara, Bukadar yükseğe sıçramak!

Kullanım Alanları :

Şenliklerde

Fuar ve Eğlence Organizasyonlarında

Heryerde :)

 

Günlük Aktivitelerde

Canınız sıkıldığında

Arkadaşlarınızla

Resimler: